• بنر
    یراق آلات کابینت،گروه صنعتی پرند
  • بنر
    یراق آلات کابینت،گروه صنعتی پرند
  • بنر
    یراق آلات کابینت،گروه صنعتی پرند،یراق آلات شیشه

 

یراق آلات کابینت

درباره (پرند)

 

گروه فنی و تولیدی پرند در سال 1368 توسط آقای محمد علی کسائیان در زمینه یراق آلات کابینت و یراق آلات شیشه بنیان گذاشته شد.مکان فعلی این گروه در شهرک صنعتی عباس آباد است و مساحتی بالغ بر 1800 متر مربع را شامل می شود .گروه فنی و تولیدی پرند درنمایشگاه بین المللی مدکس تهران در سال 1388عرصه های نوینی را برای این گروه رقم زده است.

ادامه...

 

عکس

یراق آلات کابینت

یراق آلات شیشه :

گروه تولیدی صنعتی پرند دارنده اولین نشان استاندارد در زمینه تولید یراق آلات کابینت،پایه های کابینت، مبلمان و میزهای اداری ، ریل ها و دستگیره های متری و کمد دیواری و سایر یراق آلات وابسته به صنایع فلزی چوب و شیشه می باشد. کلیه مراحل طراحی ، ساخت قالب و تولید پروفیل در این مجموعه توسط نیروهای متخصص و دستگاه های پیشرفته اتوماتیک و نیمه اتوماتیک انجام می شود.

یراق آلات شیشه

تهیه، تولید، توزیع و فروش یراق آلات کابینت و یراق آلات شیشه 

تهیه، تولید، توزیع و فروش انواع پایه کابینت و پایه مبل برای طراحی و اجرای زیباترین دکوراسیون خانگی و اداری و شیک ترین کابینت های روز اروپا با طراحی منحصر به فرد و همگام با طراحی دکوراتورهای مطرح جهان.

عکس

گروه صنعتی پرند

گروه تولیدی صنعتی پرند دارنده اولین نشان استاندارد در زمینه تولید انواع پایه های کابینت،یراق آلات کابینت،یراق آلات شیشه،پایه مبلمان و میزهای اداری ، دستگیره و ریل های متری و کمد دیواری و سایر یراق آلات وابسته به صنایع فلزی چوب و شیشه می باشد. کلیه مراحل طراحی ، ساخت قالب و تولید پروفیل در این مجموعه توسط نیروهای متخصص و دستگاه های پیشرفته انجام می شود.

نمایش توانمندی های این کارخانه(گروه صنعتی پرند)، در واحد تولیدی در هشت بخش زیرمتمرکز شده است :  

 

یراق آلات کابینت

یراق آلات نقش بسزایی در زیبا سازی و دکوراسیون کابینت و نمای آشپزخانه دارد. اگر زیبایی بین یراق آلات کابینت،رنگ و دستگیره کابینت هماهنگ باشد میتواند زیبایی خاصی به محیط آشپزخانه اضافه کند. استفاده از رنگ و طراحی مناسب در طراحی یراق آلات کابینت،دستگیره کابینت در زیبا سازی نقش بسزایی میتواند داشته باشد.هرچقدر ظرافت و دقت در یراق آلات بکار رود میتواند در زیبایی و عمر مفید کابینت موثر واقع شود.گروه صنعتی پرند با بکار گیری از متخصصان و سلیقه ایرانی همواره تلاش کرده این هماهنگی بین یراق آلات کابینت ،زیبایی و رنگ را رعایت نماید.

با پیشرفت صنعت و تکنولوژی این ابزار کاربردی به اشکال مختلفی به خانه ها راه پیدا کرد.از جمله مصارف این ابزار استفاده و و جنس آن در صنعت کابینت وساخت یراق آلات کابینت میباشد.

یراق آلات کابینت از جمله موارد تولید شده در گروه صنعتی پرند میباشد ، که فعالیت ویژه ای در زمینه ساخت و تولید یراق آلات کابینت و یراق آلات MDF نیز دارد.

یراق آلات کابینت تولید شده در گروه صنعتی پرند میتواند به اشکال و اجناس گوناگون از قبیل پلاستیکی، فلزی و حتی چوبی که بنا به نوع مصرف و درخواست مشتری میباشد ساخت و تولید شود.

از جمله یراق آلات کابینت تولید شده در گروه صنعتی پرند میتوان به لولا ، جک ، ریل ، دستگیره ، پایه ، قفل و ... اشاره کرد.

ادامه مطلب درباره یراق آلات کابینت

 

 

 

 

گروه صنعتی پرند تولید کننده یراق آلات کابینت


PARAND INDUSTRIAL GROUP

گروه تولیدی صنعتی پرند با پیمودن گام هایی برتر در صنعت ساخت و تولید انواع مقاطع آلومینیومی،برنجی،یراق آلات کابینت،یراق آلات شیشه و .. با استفاده از نوین ترین روش های تولید, موفق به پاسخگویی اکثرنیازهای داخلی شده و تا کنون سهم بسزایی از بازارداخلی را به خوداختصاص داده است .گروه تولیدی صنعتی پرند دارنده اولین نشان استاندارد در زمینه تولید پایه های کابینت،پایه مبلمان و میزهای اداری، ریل ها و دستگیره های متری و سایر یراق آلات وابسته از جمله یراق آلات کابینتو یراق آلات شیشه به صنایع فلزی،چوب و شیشه می باشد. کلیه مراحل طراحی ، ساخت قالب و تولید پروفیل در این مجموعه توسط نیروهای متخصص و دستگاه های پیشرفته اتوماتیک و نیمه اتوماتیک انجام می شود. خدمات عمده فعالیت های این واحد تولیدی صنعتی از جمله موارد ذیل می باشد :تولید انواع مقاطع آلومینیومی و برنجی به وسیله دستگاه های اکستروژن 4 و 7 اینچ ,یراق آلات کابینتیراق آلات شیشه، تولید انواع لوله های متری(کروم ,ساتن ، مشکی و الوان)مرتبط با دکوراسیون داخلی تولید انواع ریل ها و دستگیره های متری ,تولید انواع پایه های کابینت، مبلمان و میزهای اداری در طرح ها و سایز های متنوع(طبق سفارش) ،آبکاری فلزات وابسته در این صنعت(آبکاری کروم ، ساتن , گالوانیزه و آنادایز) تولید انواع مقاطع پلاستیکی توسط دستگاه های تزریق پلاستیک 250 ، 350 و 450 گرمی ,مشاوره فنی برای صادرات کلیه تولیدات این مجموعه صادرات انواع پایه های کابینت به سایر نقاط جهان با کیفیت و قیمت رقابتی است.

 

 

 

آدرس:جاده خاوران-شهرك صنعتي عباس آباد-خیابان مدرس-خيابان پانزدهم-پلاك 2162

تلفن کارخانه : 7- 36428135 - 021

تلفکس: 7- 36428135 - 021

تلفن همراه مدیریت : 09121269371

باغ تالار فرمانیه

 

 

گروه صنعتی پرند

PARAND INDUSTRIAL GROUP

یراق آلات کابینت

 

 

FOLLOW US