Loading ...
close

یراق آلات شیشه

یراق آلات شیشه بالکن یا شیشه سکوریت

یراق آلات بالکن شیشه ای با یراق شیشه سکوریت کاملا متفاوت است. بعبارت دیگر شیشه سکوریت تنها یکی از اجزای مهم تشکیل دهنده شیشه بالکن می باشد. اما تنها کارایی این نوع شیشه در شیشه بالکن نیست. بلکه انواع ویترین ها و درب و پنجره ها با استفاده از شیشه سکوریت تولید و اجرا می شوند.یراق شیشه سکوریت در بخش های اصلی اتصال و حرکت درب و نیز در طول عمر و عملکرد مفید سکوریت ها نقش بسزایی دارند.

از اجزای تشکیل دهنده یراق آلات می توان به پاسارها، بست ها، لولا ها، استوپ و دستگیره، درزگیر و نیز قفل و دیگر اتصال دهنده ها که بخش های اصلی یراق آلات را شامل می شوند اشاره نمود. آلیاژ مورد استفاده باید دارای کیفیت بالایی باشد زیرا هر اندازه که آلیاژ مرغوب تر باشد احتمال زنگ زدگی و خوردگی آن پایین می آید و نیز احتمال شکستگی و خرد شدن کمتر می شود. یراق شیشه افزون بر زیبایی ظاهری در کاهش و افزایش عمر شیشه تاثیر بسزایی دارد.

 

 

 

 

 

 

درباره گروه صنعتی پرند

 

گروه تولیدی صنعتی پرند در صنعت ساخت و تولید انواع یراق آلات کابینت ,یراق آلات شیشه, انواع یراق آلات,مقاطع آلومینیومی و... با استفاده از نوین ترین روش های تولید,تا کنون سهم بسزایی از بازارداخلی را به خود اختصاص داده است .گروه تولیدی صنعتی پرند دارنده اولین نشان استاندارد در زمینه تولید پایه های کابینت و سایر یراق آلات کابینت وابسته به صنایع فلزی  چوب و شیشه می باشد.

 

 

 

ارتباط با گروه صنعتی پرند

 

آدرس: جاده خاوران-شهرك صنعتي عباس آباد-خیابان مدرس